Jakie efekty daje masaż biustu?

Biust to jeden z najważniejszych atrybutów kobiety. Nie każda z pań wie, że istnieje zabieg taki jak masaż na powiększenie biustu. Brzmi to nierealnie, ale w domowych warunkach, bez ponoszenia żadnych kosztów jesteśmy w stanie sprawić, że nasz biust z dnia na dzień będzie stawał się coraz bardziej krągły i przykuwający uwagę panów. Warto dodać, że wykonywanie takich masaży w sposób znaczący zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi. Dzięki wykonywaniu tych zabiegów, piersi stają się również znacznie bardziej jędrne Jak zatem wykonywać masaż biustu? Zasady są banalnie proste. Oto i one! Przede wszystkim należy pamiętać, że wykonywany masaż na powiększenie biustu nie powinien sprawiać bólu. Należy wykonywać go w sposób możliwie najbardziej delikatny. Pamiętać trzeba, by piersi masować w kierunku pach. W żadnym wypadku w sposób odwrotny. Jeśli przy okazji masażu stosujemy olejki bądź balsamy, należy wiedzieć, że nie wolno wmasowywać ich w brodawki!

Masaż biustu krok po kroku

Masaż na powiększenie biustu rozpoczynamy od tego, że siadamy wygodnie. Potem na piersi nakładamy balsam lub oliwkę. Następnie przystępujemy do masowania piersi. Albo obie jednocześnie, albo raz jedną, raz drugą. Ruchy przez nas wykonywane muszą być okrężne, kierujące się w stronę mostka. Nie wolno zapominać, że skóra przy piersiach jest niezwykle delikatna. Zbyt intensywne i szybkie ruchy mogą doprowadzić do jej rozciągnięcia. Piersi uciskamy lekko wykonując około stu okrążeń na jedną pierś. Niedozwolone jest odrywanie dłoni od skóry. Jeśli już, dozwolone jest tylko lekkie przesuwanie służące pobudzeniu gruczołu do działania. By wzmocnić działanie, zanim wykonamy masaż na powiększenie biustu należy wziąć kąpiel i oblewać nasze piersi raz zimną, raz ciepłą wodą. Czynność wykonujemy również po zakończeniu masażu.

Pomoc partnera przy wykonywaniu masażu. Taki masaż biustu efekty da murowane!

O masowanie piersi warto poprosić swojego partnera. Wówczas należy położyć się na plecach. Partner powinien masować obie piersi jednocześnie. Najlepiej gdy partner położy dłonie na piersiach i zaczyna je w sposób jak najbardziej delikatny lekko ugniatać. Powinien je masować i tworzyć kółka w optymalnym tempie, to znaczy ani za szybko ani za wolno. Warto nadmienić, że gdy mężczyzna jest odpowiedzialny za masaż ujędrniający biustu, jego efekty są znacznie lepsze. Dlatego też warto masaże na powiększenie biustu powierzać panom.

Masaż biustu powiększający – efekty?

biust po masażu Efekty masażu na biust są subtelne, aczkolwiek zdecydowanie zauważalne. Oczywiste jest to, że wykonywane masaże na powiększenie biustu w żaden sposób nie mogą równać się operacjom plastycznym wykonywanym przez chirurgów. Stosowane masaże dają niesamowite efekty wizualne, jednak trzeba pamiętać że w większości przypadków nie przyczyniają się do zmiany rozmiaru piersi do tego stopnia, by konieczny był zakup nowego stanika. Kobiety, które stosują tego rodzaju masaże relacjonują, że dzięki nim miseczki przez nie stosowane są zapełnione w dużo większy sposób niż przed rozpoczęciem tej domowej kuracji. Dodatkowo wyżej opisane zabiegi przyczyniają się również do tego, że skóra staje się znacznie bardziej gładka. Dochodzi również do zmniejszenia dokuczliwych rozstępów. Pierwsze efekty wykonywanych masaży widoczne są po okresie około trzech miesięcy. Zmiany rozmiaru (w niektórych przypadkach) stanika można spodziewać się po okresie około roku.

Masaże na powiększenie biustu to doskonałe rozwiązanie dla pań, które marzą o tym, by ich piersi były bardziej krągłe. Przy ich wykonywaniu warto poprosić o pomoc partnera. Oprócz tego równie ważne jest stosowanie kremów na ujędrnienie piersi.