Dlaczego ćwiczenia na biust przynoszą efekty?

Ćwiczenia są naturalną formą podniesienia oraz ujędrnienia  biustu, są one całkowicie nieinwazyjną metodą na poprawę wyglądu piersi. Ćwiczenia te stanowią alternatywę dla inwazyjnych operacji chirurgicznych polegających na wszczepieniu implantów. Ćwiczenia na biust przynoszą oczekiwane efekty, ponieważ w naturalny sposób wzmacniają mięśnie, a tym samym unoszą optycznie piersi. Dodatkowo poprawiają one jędrność piersi i sprężystość skóry, która wygląda bardziej świeżo i młodo.

Rodzaje ćwiczeń

Możemy znaleźć wiele ćwiczeń na piersi, które poprawiają ich wygląd w różny sposób, są to:

  • ćwiczenia na podniesienie biustu – jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń przynoszący efekt podniesienia piersi są pompki na piłce lekarskiej. Należy ułożyć swoje ciało na podłodze w pozycji do wykonywania klasycznych pompek, jednakże lewą rękę kładziemy na piłce lekarskiej, a prawą jak zawsze – na podłodze. Po osiągnięciu opisanej pozycji należy ugiąć ręce w łokciach i powoli, stopniowo opuszczać ciało w dół. Po zakończeniu tego etapu następuje odepchnięcie od pozycji dolnej i powrót do pozycji wyjściowej. Najlepsze efekty przynosi wykonanie Te ćwiczenia na biust powinny być wykonywane kilka razy w tygodniu dla zoptymalizowania efektów.
  • ćwiczenia na ujędrnienie biustu – na przykład wyciskanie hantli w pozycji leżącej. W pierwszym kroku należy położyć się na podłodze z zgiętymi nogami w kolanach. Ręce razem z hantlami w dłoniach powinny leżeć swobodnie na podłodze prostopadle do ciała. Następnie należy unieść jednocześnie obie ręce do góry, bez spotykania się rąk na środku. Ważne, aby zwrócić uwagę na napinanie przy tym ćwiczeniu jak największej ilości mięśni. Te ćwiczenia na ujędrnianie biustu powinny być wykonywane w 3 seriach po 20 powtórzeń.
  • ćwiczenia na powiększenie biustu – Pozycja wyjściowa to siad na podłodze lub piłce gimnastycznej z wyprostowanymi plecami oraz lekko rozszerzonymi nogami. Dłonie składamy przed sobą(pozycja do modlitwy) i z całej siły wciskamy dłoń w dłoń, następnie rozluźniamy. Ćwiczenie wykonujemy 10 razy kilka razy w tygodniu.

Ćwiczenia na powiększenie biustu – efekty:

Oczywiście ćwiczenia te nie zmienią rozmiaru naszego biustu gdyż są one zupełnie nieinwazyjne, jednakże bardzo wzmocnią one mięśnie otaczające piersi. Dzięki temu zabiegowi piersi zostaną uniesione i ich kształt stanie się bardziej atrakcyjny. Ćwiczenia na ujędrnienie biustu sprawią iż piersi będą wyglądały na bardziej pełne.

Wspomaganie ćwiczeń

wspomaganie powiększania biustuWspomaganie ćwiczeń jest ważnym elementem. Nie od dziś wiadomo, że dane miejsce najlepiej bodźcować z kilku stron, dlatego warto także zainwestować w kremy upiększające i ujędrniające biust. Specyfików tego typu jest bardzo dużo na drogeryjnych półkach. Należy jednak zwrócić uwagę na naturalne składniki kremów, które są podstawą odpowiedniej pielęgnacji. Bardzo ważny jest także odpowiedni sposób rozprowadzania kremów, który wspomaga ćwiczenia na jędrność biustu. Krem powinien być nakładany muskaniem skóry bez mocnego docisku od szyi w dół.

Ćwiczenia na poprawę wyglądu piersi połączone z stosowaniem kremu są lepszym rozwiązaniem niż operacje wszczepienia implantów. Oczywiście połączenie to nie powiększy nam biustu o 2 rozmiary, ale spowoduje, że będziemy się czuły piękniejsze i usatysfakcjonowane. Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń szybko przyniesie efekty, bardzo ważna jest systematyczność, która w tym przypadku stanowi klucz do sukcesu. Efekty powinny pojawić się po kilku tygodniach wykonywania ćwiczeń.