Dlaczego ćwiczenia na biust przynoszą efekty?

Ćwiczenia są naturalną formą podniesienia oraz ujędrnienia  biustu, są one całkowicie nieinwazyjną metodą na poprawę wyglądu piersi. Ćwiczenia te stanowią alternatywę dla inwazyjnych operacji chirurgicznych polegających na wszczepieniu implantów. Ćwiczenia na biust przynoszą oczekiwane efekty, ponieważ w naturalny sposób wzmacniają mięśnie, a tym samym unoszą optycznie piersi. Dodatkowo poprawiają one jędrność piersi i sprężystość skóry, która wygląda bardziej świeżo i młodo.

Rodzaje ćwiczeń

Możemy znaleźć wiele ćwiczeń na piersi, które poprawiają ich wygląd w różny sposób, są to:

 • ćwiczenia na podniesienie biustu – jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń przynoszący efekt podniesienia piersi są pompki na piłce lekarskiej. Należy ułożyć swoje ciało na podłodze w pozycji do wykonywania klasycznych pompek, jednakże lewą rękę kładziemy na piłce lekarskiej, a prawą jak zawsze – na podłodze. Po osiągnięciu opisanej pozycji należy ugiąć ręce w łokciach i powoli, stopniowo opuszczać ciało w dół. Po zakończeniu tego etapu następuje odepchnięcie od pozycji dolnej i powrót do pozycji wyjściowej. Najlepsze efekty przynosi wykonanie Te ćwiczenia na biust powinny być wykonywane kilka razy w tygodniu dla zoptymalizowania efektów.
 • ćwiczenia na ujędrnienie biustu – na przykład wyciskanie hantli w pozycji leżącej. W pierwszym kroku należy położyć się na podłodze z zgiętymi nogami w kolanach. Ręce razem z hantlami w dłoniach powinny leżeć swobodnie na podłodze prostopadle do ciała. Następnie należy unieść jednocześnie obie ręce do góry, bez spotykania się rąk na środku. Ważne, aby zwrócić uwagę na napinanie przy tym ćwiczeniu jak największej ilości mięśni. Te ćwiczenia na ujędrnianie biustu powinny być wykonywane w 3 seriach po 20 powtórzeń.
 • ćwiczenia na powiększenie biustu – Pozycja wyjściowa to siad na podłodze lub piłce gimnastycznej z wyprostowanymi plecami oraz lekko rozszerzonymi nogami. Dłonie składamy przed sobą(pozycja do modlitwy) i z całej siły wciskamy dłoń w dłoń, następnie rozluźniamy. Ćwiczenie wykonujemy 10 razy kilka razy w tygodniu.
Ćwiczenia na biust – w skrócie
Ćwiczenia dla ujędrnienia i powiększenia biustu:
 • pompki,
 • pływanie,
 • poprzeczne wymachy ramion z ciężarkami w dłoniach,
Ćwiczenia dla prawidłowej postawy ciała, która wspiera jędrny biust:
 • Joga – naprzemiennie pozycja grzbietu kota i krowy,
 • Joga – na leżąco – łódka,
 • Półmostek z barkami na podłodze, a uniesionymi biodrami.

ZAMÓW FRASHE
KREM NA POWIĘKSZENIE BIUSTU KUP TERAZ

Ćwiczenia na powiększenie biustu – efekty:

Oczywiście ćwiczenia te nie zmienią rozmiaru naszego biustu gdyż są one zupełnie nieinwazyjne, jednakże bardzo wzmocnią one mięśnie otaczające piersi. Dzięki temu zabiegowi piersi zostaną uniesione i ich kształt stanie się bardziej atrakcyjny. Ćwiczenia na ujędrnienie biustu sprawią iż piersi będą wyglądały na bardziej pełne.

Wspomaganie ćwiczeń

wspomaganie powiększania biustuWspomaganie ćwiczeń jest ważnym elementem. Nie od dziś wiadomo, że dane miejsce najlepiej bodźcować z kilku stron, dlatego warto także zainwestować w kremy upiększające i ujędrniające biust. Specyfików tego typu jest bardzo dużo na drogeryjnych półkach. Należy jednak zwrócić uwagę na naturalne składniki kremów, które są podstawą odpowiedniej pielęgnacji. Bardzo ważny jest także odpowiedni sposób rozprowadzania kremów, który wspomaga ćwiczenia na jędrność biustu. Krem powinien być nakładany muskaniem skóry bez mocnego docisku od szyi w dół.

Ćwiczenia na poprawę wyglądu piersi połączone z stosowaniem kremu są lepszym rozwiązaniem niż operacje wszczepienia implantów

Oczywiście połączenie to nie powiększy nam biustu o 2 rozmiary, ale spowoduje, że będziemy się czuły piękniejsze i usatysfakcjonowane. Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń szybko przyniesie efekty, bardzo ważna jest systematyczność, która w tym przypadku stanowi klucz do sukcesu. Efekty powinny pojawić się po kilku tygodniach wykonywania ćwiczeń.

justyna-masal-ochotnyPiękne piersi to zdrowe piersi – profilaktyka raka piersi poprzez badania kontrolne i comiesięczne samobadanie piersi powinna stać na pierwszym miejscu. Dopiero za nią może iść troska o jędrny, dobrze wyglądający biust. Piękna skóra na dekolcie to skóra dobrze nawilżona. Przy czym nie wystarczy samo dostarczanie skórze w kremach substancji chroniących przed utratą wody. Trzeba pamiętać o nawadnianiu od wewnątrzmówi Justyna Masal-Ochotny, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Ćwiczenia na biust to nie wszystko! Wypróbuj krem do piersi Frashe

Krem ujędrniający do biustu FRASHE
Krem ujędrniający do biustu Frashe to jeden z najpopularniejszych kremów.

Piękne piersi to nie tylko kwestia genów, dobrze dobranej bielizny i ćwiczeń na biust, ale również odpowiedniej pielęgnacji skóry na dekolcie. Ta cienka i słabo wyposażona w gruczoły łojowe skóra potrzebuje specjalnego, delikatnego traktowania.

Domaga się przede wszystkim:

 • nawilżenia,
 • ujędrnienia,
 • poprawy krążenia.

Najlepiej więc znaleźć kosmetyk, który zaspokoi te wszystkie potrzeby skóry i dodatkowo, nie będzie zawierał substancji, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę.

Z tego powodu należy unikać w kosmetykach do biustu chemicznych dodatków, takich jak:

 • parabeny,
 • silikony,
 • emulgatory,
 • sztuczne substancje zapachowe,
 • sztuczne substancje barwiące.

To tanie, chemiczne substancje, które zwiększają objętość i poprawiają konsystencję kosmetyków, ale nie wnoszą realnych korzyści pielęgnujących. Co gorsza, często zdarza się, że te składniki wywołują reakcje alergiczne oraz wysuszają skórę. Najlepiej więc skrupulatnie czytać etykiety produktów. Skład ujędrniającego kremu do biustu Frashe nie zawiera żadnej z wymienionych substancji. Działanie pielęgnujące kremu oparto o składniki pochodzenia naturalnego.

W kremie Frashe znajdziemy roślinne wyciągi. Ekstrakty z ruszczyka kolczastego i żeń-szenia syberyjskiego znane z właściwości przeciwstarzeniowych, poprawiających jędrność i elastyczność skóry

Dodatkowo ruszczyk kolczasty doskonale uszczelnia także ścianki naczyń krwionośnych oraz poprawia mikrokrążenie, dzięki czemu komórki skóry są lepiej dotlenione, regenerują się i zyskują zdrowy koloryt. Wodę w skórze wiąże mieszanka ceramidu 6 z wyciągiem z lawendy wąskolistnej – zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie. Dzięki temu spłycają się rozstępy na piersiach, skóra ładnie się napina, a biust unosi. Wzmacniająco na skórę działa także wyciąg z pąków topoli czarnej. Leczenie pąkami, czyli gemmoterapia, to znana praktyka medycyny naturalnej. Wzrastająca roślina w kiełkach i pąkach zawiera swoje najwartościowsze siły witalne. Wyciąg z pąków dostarcza skórze witamin, enzymów, soli mineralnych i kwasów nukleinowych. Zapewnia dogłębne odżywienie struktur skóry. Wzmacnia skórę, która dzięki, temu lepiej utrzymuje biust.
Ujędrniający krem do biustu Frashe w rzeczywisty sposób poprawia wygląd skóry na dekolcie oraz biustu.

Na jakie efekty można liczyć, gdy stosuje się ujędrniający krem do biustu Frashe?

opinia-ikonkaMam wrażliwą skórę, również na dekolcie. Myślałam, że już nigdy nie znajdę kremu do biustu, który nie będzie jej zaczerwieniał. Frashe jest pod tym względem świetny. To jedyny krem do biustu, który nigdy mnie nie podrażnił, a piersi w końcu zyskały ładny kolor i kształtcieszy się pani Magda z Kamionek

opinia-ikonkaKrem do biustu Frashe poprawił o 180 stopni wygląd moich piersi. Przede wszystkim skóra przestała wiotczeć i zmniejszyły się rozstępy. Biust jest ładnie uniesiony i wypełnia całe miseczki biustonoszapisze pani Anna z Rudy Śląskiej

opinia-ikonkaLatem wychodzę za mąż i chcę wyglądać spektakularnie, a mam sukienkę z dużym dekoltem. Za radą kosmetyczki już od jesieni zaczęłam kurację na biust: masaże+ćwiczenia+krem ujędrniający Frashe. Zmiany było widać po miesiącu, a po dwóch mogę powiedzieć, że byłam zadowolona z efektów. Kuracja kremem Frashe poprawiła jędrność piersi i kolor skóry na dekolcie. Skóra jest sprężysta, gładziutka i miła w dotyku. Lepiej wygląda też sam biust – stał się krągły i widocznie się podniósłmówi pani Zuzanna z Białki Tatrzańskiej

ZAMÓW FRASHE
KREM NA POWIĘKSZENIE BIUSTU KUP TERAZ

FAQ

1. Jak wzmocnić działanie ćwiczeń na biust?

Efekty ćwiczeń na biust zależą od systematyczności. Możemy wykonywać ćwiczenia dwa razy dziennie, a kurację uzupełnić o masaże strumieniem ciepłej i zimnej wody oraz poprzez aplikację kremu ujędrniającego do biustu. Polecamy krem z naturalnymi składnikami Frashe.

2. Czy ćwiczenia na biust rzeczywiście powiększą biust?

Ćwiczenia poprawiają krągłość i uniesienie biustu, przez co piersi wyglądają na większe. Nieinwazyjnie nie da się jednak zwiększyć rozmiaru biustu o kilka rozmiarów.

3. Jak długo należy wykonywać ćwiczenia na biust?

Zauważalne efekty powinny być widoczne po miesiącu systematycznego wykonywania ćwiczeń na biust, jednak pamiętać trzeba i o tym, że efekty zawsze są kwestią dość indywidualną. Zależą od intensywności, prawidłowej techniki i innych zabiegów, którym w tym samym czasie poddamy piersi. Efekty przyjdą szybciej jeśli połączymy je ze stosowaniem ujędrniającego kremu na piersi, np. Frashe.


Bibliografia

1. Sarwer D.B., Nordmann J.E., Herbert J.D., Cosmetic Breast Augmentation Surgery: A Critical Overview, 2004
2. Coleman S.R., Structural fat grafts: The ideal filler? 2001
3. Didie E.R., Sarwer D.B., Factors That Influence the Decision to Undergo Cosmetic Breast Augmentation Surgery, 2004
4. Glinka M., Pielęgnacja piersi. cz. I, 2002
5. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu, 2013

5/5 - (21 votes)