Krem ujędrniający do biustu

Wiele kobiet marzy o tym by znaleźć się w posiadaniu dużego, jędrnego oraz ładnego biustu. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie zdecydować się na dość kosztowną operację powiększającą piersi. Są również przyczyny, z powodu których nie podejmujemy się innych alternatywnych działań w salonach kosmetycznych. Mimo to nie należy się zbytnio przejmować, gdyż już jakiś czas temu rynek kosmetyczny wyszedł naprzeciw dla kobiecych potrzeb i wyprodukował kremy ujędrniające do biustu. Na czym dokładnie polegają właściwości serum do biustu? O tym przeczytamy właśnie w tym artykule.

Skuteczne działanie kremu do biustu
Nawilża i odżywia Poprzez zwartość wyciągów i ekstraktów z roślin, czyli bogactwo witamin i składników mineralnych, krem poprawia poziom nawilżenia skóry odżywia ją, regeneruje. Naturalne wyciągi działają ponadto antybakteryjnie, przeciwzapalnie i łagodząco.
Poprawia mikrokrążenie komórek skóry Dzięki zawartości kofeiny, krem usprawnia mikrokrążenie i pobudza wszystkie komórki skóry. W rezultacie, dobrze ukrwiona skóra staje się jędrna, a procesy starzenia zostają spowolnione.
Ujędrnia i uelastycznia Zawartość olejków i ceramidów szybko poprawia napięcie skóry i jej gęstość. Dodatkowo składniki zapobiegają powstawaniu rozstępów, zmarszczek i bruzd. Pozytywnie wpływają na sieci kolagenowe wewnątrz skóry.
Wpływa na układ hormonalny Dzięki zawartości chmielu, który wpływa na funkcjonowanie układu hormonalnego, krem optycznie powiększa piersi nawet o rozmiar.
Frashe - krem ujędrniający piersi

FRASHE
SKUTECZNE SERUM DO BIUSTUKUP TERAZ

Krem powiększający do biustu – Dlaczego pomaga?

Krem ujędrniający do biustu to specyfik, który niesłusznie został owiany opinią nieskuteczności. Jednak, by móc z pewnością liczyć na jakiekolwiek efekty, o których zapewnia nas producent danego produktu najpierw należy spojrzeć na skład środka powiększającego piersi. Sekret skuteczności produktu tkwi przede wszystkim w tym, że jego składniki są naturalnego pochodzenia. Co da nam krem zaopatrzony w substancje bez żadnych zbędnych oraz sztucznych dodatków, często będących niewiadomego pochodzenia? W pozytywny sposób wpłynie na nawilżenie naszych piersi, zwiększy ich jędrność, zmieni kształt przez który staną się pełniejsze a także spowoduje, iż faktura skóry biustu stanie się sporo gładsza. Naturalne składniki, jako czynniki aktywne pobudzają hormony odpowiedzialne za wzrost piersi, dzięki czemu skuteczność kremu powiększającego piersi staje się znacząca, a efekty są pewne do zauważenia.

verdelab logoSolidność działania naturalnego kremu do biustu zależy przede wszystkim od zawartych w nim substancji, ich jakości i ilości. Tylko kombinacja właściwych proporcji w realny sposób wpłynie na jakość pielęgnacji i jej efektywność. Frashe to produkt, który jest potwierdzeniem, że możemy czerpać z natury to, co bezpieczne, pewne i bardzo skuteczne – mówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Krem na piersi – Jaki skład produktu jest odpowiedni?

Krem ujędrniający do biustu FRASHE

Tak, jak zostało to wspomniane w poprzednim akapicie nie ulega wątpliwości, iż najlepszymi specyfikami w postaci kremów ujędrniających piersi są te produkty, w których skład wchodzą naturalne składniki. Zdecydowanie, jeśli zamierzamy nabyć krem ujędrniający piersi należy rozważyć tylko te produkty, które nie zawierają SLS oraz parabenów. Najczęściej stosowanymi naturalnymi składnikami pochodzenia roślinnego są:

  • Kozieradka pospolita – skuteczny wpływ na funkcjonowanie układu hormonalnego przez co wpływa na wzrost piersi.
  • Chmiel – działa estrogennie oraz posiada bezpośredni wpływ na układ hormonalny, dzięki czemu przyczynia się do powiększenia biustu.
  • Olej ze słodkich migdałów – dzięki swym właściwościom odpowiednio nawilża oraz ujędrnia biust.
  • Kofeina – pobudza mikrokrążenie, doskonale wpływa na zwiotczałą skórę, znacznie zmniejsza obrzęki, zapobiega ponownemu gromadzeniu się tłuszczu.
  • L-tyrozyna – usuwa zmęczenie, zwiększa koncentrację, ogranicza apetyt.
Karolina Formela - kosmetologSkóra na piersiach jest wyjątkowo delikatna i wrażliwa. Nieprawidłowo pielęgnowana odwdzięczy się przesuszeniem, ściągnięciem i zaczerwienieniem. Co ważne w ogóle niepielęgnowana będzie szybciej się starzeć i opadać. Pielęgnacja biustu powinna więc wejść w nawyk każdej kobiety. Pamiętajmy, że delikatna skóra potrzebuje solidnego wsparcia wysokiej jakości produktów – mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Czy same kremy na powiększenie biustu wystarczą?

Jeśli chcemy być pewne efektów stosowania kremów ujędrniających piersi należy również znaleźć czas na wykonywanie ćwiczeń oraz masaży. Gdy systematyczne aplikowanie serum na piersi połączymy wraz z odpowiednio dostosowaną aktywnością sportową oraz właściwie wykonywanymi masażami – wykonywać ruchami okrężnymi zaczynając od dołu pachowego wokół całej piersi – możemy być pewne, że prócz wizualnego powiększenia piersi poprzez ich ujędrnienie możemy spodziewać się również zmiany miseczki na większą.

W aplikowaniu kremów kremów, które powinny wykazać się skutecznością wobec zwiększenia naszego biustu, najważniejszym aspektem jest skrupulatność oraz regularność ich stosowania. Jednak by prócz wyłącznie wizualnego powiększenia piersi poprzez zwiększenie ich jędrności, móc również być zadowoloną z powiększonego rozmiaru należy połączyć wspomnianą czynność z ćwiczeniami wykonywanymi również regularnie.

Bibliografia

1. Wróblewska I., Chilicka-Jasionowska K., Operacyjne i nieoperacyjne metody powiększania biustu,
2013
2. Dylewska-Grzelakowska J., Kosmetyka stosowana, 1999
3. Hlava B., Stary F., Pospisil F., Rośliny kosmetyczne, 1984
4. Chong M.H., Cosmetic firming formulation, 2000